Systém pro rychlou opravu pneu při defektu zakoupíte v síti Point S

Pneu Stacho Vsetín » Aktuality » Systém pro rychlou opravu pneu při defektu zakoupíte v síti Point S 

Představujeme vám unikátní systém na rychlou opravu defektu. Defekt zvládnete opravit za pouhé 4 minuty a pokračujete v jízdě! Systém AIRMAN nyní zakoupíte v síti Point S!

Oprava defektu za 4 minuty a pokračujete v jízdě!

Systém AIRMAN se vyznačuje těmito klíčovými vlastnostmi:

 • opraví pneu dle rozměru od 4 min
 • utěsní otvor po předmětu do průměru 10 mm
 • nemusí se demontovat kolo při defektu
 • pro všechny rozměry pneu 12″ – 22″
 • dojezd 200 km rychlostí 80 km/h
 • velice jednoduchá aplikace
 • schváleno EU s veškerou certifikací pro OEM
 • AIRMAN používá většina výrobců aut místo rezervního kola (Škoda, Audi, VW, Citroen, Opel, Mercedes, Ford, Renault, Seat, Hyundai…)

Alternativa k rezervním kolům

Blíží se doba, kdy Airman postupně nahradí rezervní kola u aut většiny automobilek

Soupravy na opravu defektu jsou přesně to, co řidiči hledají. Rychlost, bezpečnost a skladnost těchto systémů hravě převyšují použití klasické rezervy. V anketě Active Tools na IAA 18. října 2011 byl zjištěn vysoký zájem z řad veřejnosti o tyto produkty. Celkem 60 % dotázaných by dalo přednost opravnému systému před klasickou rezervou. Například na německých silnicích se náhradní kolo stává vzácností již teď. Pokud bude tento trend pokračovat i v budoucnu, budou téměř dvě třetiny majitelů aut bez rezervního kola.

Čím Airman konkuruje rezervním kolům?

Téměř 29 % dotázaných by vozilo opravnou soupravu i v případě, že mají rezervní kolo. Důvod? Velice snadné použití, rychlá oprava defektu a maximální bezpečnost.

Dalšími důvody proč lidé volí Airman je ušetření místa v zavazadlovém prostoru, kde místo rezervy vznikne další úložný prostor, a v neposlední řadě snížení spotřeby paliva díky snížení hmotnosti vozu odstraněním rezervního kola a zvedáku.

Airman: Úspora místa, snížení spotřeby

William Keller, ředitel Active Tools, je přesvědčen, že opravné systémy defektu mají obrovský potenciál k proniknutí na trh. Kvůli roustoucí ceně paliv lidé kupují úspornější, menší automobily. To, co potřebují, je maximální prostor v zavazadlovém prostoru a nízká spotřeba paliva. Proto jsou opravné sady ideálním společníkem současných řidičů.

Airman: Univerzální použití na kolech většiny značek

Airman jako takový má velikou budoucnost. Na celém světě se stal leaderem na trhu. Již v současné době je Airman náhradou rezervního kola u většiny automobilek, jako jsou Audi, Mercedes-Benz, Porsche, Ford Volkswagen, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Kia, Seat a další. Automobilky mají vysoké nároky na kvalitu a dlouhou životnost. Jelikož opravný systém nahrazuje rezervu, musí být 100 % funkční a v žádné situaci nesmí zklamat. Airman tyto nároky hravě splnil a stal se tak nedílnou součástí nových vozů. Německá kostrukce a prvotřídní TÜV certifikace ISO TS 16949 o kvalitě jen utvrzují.

Airman: Snadná manipulace

Je použití opravných sad tak výhodné a snadné, jak se říká? Ano, opravu defektu zvládne každý. Při zjištění defektu řidič zastaví, vytáhne z kufru Airman, napájení připojí na 12V zásuvku a plnicí hadičku na ventil kola s defektem. Zmáčkne tlačítko. Automat vstříkne do pneumatiky opravnou tekutinu a následně ji nafoukne na požadovaný tlak. Celý proces zabere cca 4 min (dle velikosti pneu). S takto opraveným kolem může řidič pokračovat až 200 km rychlostí 80 km/h.

Odpadá jakákoliv manipulace s kolem či rezervou. Použití Airmanu hravě zvládnou i ženy. I to je jeden z dalších důvodů, proč zájem o tyto systémy stále stoupá. Při použití Airmanu se řidič nevystavuje nebezpečí na silnici. Ve srovnání s výměnou kola, která trvá déle než 30 min a kdy ve většině případů musí řidič volat servisní pomoc, je použití Airmanu zábava.

Airman: Řešení defektů pro motorkáře

Airman je také řešením pro motorkáře. Existuje menší poloautomatická opravná sada, která se bez problémů vejde do úložného prostoru každé motorky či skútru. Kromě osobních aut a motorek se Airman používá u dodávek, karavanů, velkých SUV, nákladních automobilů, těžké techniky, čtyřkolek, sekaček, kol.

Světové automobilky jako Audi, Ford, General Motors, Hyundai, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Porsche, PSA, Volkswagen a další jsou revoluční v automobilovém průmyslu nasazením opravných sad namísto klasických rezervních kol. Více než 12 milionů řidičů má v současné době značné úspory paliva díky lehké konstrukci opravného systému nahrazujícího těžká a objemná rezervní kola. Přes 12 milionů řidičů si užívá jízdu bez obav z defektu.

Výsledky statistik a markantní nárůst zájmu o opravné sady Airman by mohly být signálem pro české a slovenské prodejce autodoplňků, autoservisy, pneuservisy a internetové obchody k uvedení těchto produktů do prodeje.
Kromě bezkonkurenčních vlastností opravných sad je pro koncové spotřebitele velice lákavá i cena. Airman se tak stává budoucí nedílnou součástí aut na českých a slovenských silnicích. Airman nyní zakoupíte v prodejní síti Point S!

[Zdroj: časopis PneuServis]


Novinky


Pneu Stacho Vsetín

Provozní doba

 • Pondělí 8:00 16:00 h
 • Úterý 8:00 16:00 h
 • Středa 8:00 16:00 h
 • Čtvrtek 8:00 16:00 h
 • Pátek 8:00 16:00 h
 • Sobota 9:00 12:00 h
 • Neděle Zavřeno

Kde nás najdete?

Pneu Stacho Vsetín

Ohrada 2069, 755 01, Vsetín

Telefon: (+420) 571 423 399
(+420) 603 540 787

E-mail: pneu.stacho@post.cz


Facebook