SUV pneumatiky Continental vynikají perfektními jízdními vlastnosti ale také výhodnou cenou

Pneu Stacho Vsetín » Bezpečnost » SUV pneumatiky Continental vynikají perfektními jízdními vlastnosti ale také výhodnou cenou 

Plánujete-li koupi letních pneumatik pro SUV vozidlo či terénní auto, možná vás bude zajímat nabídka firmy Continental. K dispozici je hned devět typů pneumatik, z nichž každá vyniká výbornou přilnavostí, kvalitním záběrem ale také životností a cenou. Ať už sháníte pneumatiky pro off-road, které nezaskočí bláto ani ostré kameny, anebo vám jde o komfortní vysokorychlostní pneumatiky určené spíše na dálnici, na své si jistě přijdete.

ContiCrossContact LX2

Pneumatika vhodná na spíše menší SUV či off-road vozy, dodávaná v rozměrech R15 až R17. Vysoce lamelovaný dezén zajišťuje výbornou trakci v lehkém terénu, zesílená vrstva podběhounu a silnější bočnice pak znamenají odolnost a robustnost. Trapézový tvar drážky a doplňkové záběrové hrany umístěné po celém obvodu dezénu mají za následek skvělé samočisticí vlastnosti pneumatiky. Pokud tedy přijedete z chaty či zahrady lehce zablácení, stačí pár kilometrů a pneumatika vypadá, jako by právě sjela z výrobní linky. Nevěříte? Přesvědčte se.

ContiSportContact 5 SUV

Mimořádná silniční pneumatika určená pro větší a luxusní SUV vozy. Není vhodná do terénu, na kvalitních silnicích však exceluje a i velkým SUV propůjčuje jízdní vlastnosti osobního vozu. Dlouhé řetězce molekul (elasto-polymer) zajišťují vynikající energetické vlastnosti směsi, snížení valivého odporu, spotřeby paliva, emisí CO2 a také vyšší kilometrový výkon. Energie je absorbovaná krátkými řetězci polymeru, což vede k extrémnímu zkrácení brzdné dráhy na mokrém či suchém povrchu. Design Makro-bloku na vnější straně pneumatiky zvyšuje kontaktní plochu, což se projevuje vysokou adhezí a stabilitou při zatáčení. K dispozici v rozměrech R18 až R22.

ContiSportContact 5 P SUV

Prémiová pneumatika určená pro prémiové vozy. K dostání pouze v rozměrech R22 a R23. Hodí se tedy na velká luxusní SUV. Ramenní bloky s 3D drážkami se sklonem 45° ochraňují blok před pilovitým opotřebením a zajišťují efektivnější kontakt pro lepší brzdný výkon. Tuhý stabilizační centrální pás a vzájemně propojené bloky dezénu přinášejí optimální obvodovou tuhost a minimální pohyb dezénu. Výsledkem je pak velmi přesné řízení a výborná odezva na pohyb volantu. Flexibilní Makro-bloky a tuhý středový pás umožňují optimální přizpůsobení se povrchu vozovky a zvětšení kontaktní plochy při jízdě „na hraně bezpečnosti“. Užší kontaktní plocha a vysoký počet jednotlivých bloků pak zlepšují „prořezávání“ vodního filmu, díky čemuž se výrazně snižuje riziko aquaplaningu. Pokud tedy chcete skutečně mimořádnou pneumatiku pro svůj skutečně mimořádný vůz, netřeba hledat dále.

ContiCrossContact LX Sport

Flexibilní „outdoorová“ pneumatika vhodná jak pro menší tak pro větší SUV. Dodává se totiž v rozměrech R16 až R22. Inovovaný asymetrický dezén zajišťuje spolupráci s elektronickými systémy ESC, ESP, jemnější struktura ramenních 3D bloků pak zkvalitňuje záběrové vlastnosti gumy. Robustní středové bloky se pak postarají o vyšší brzdný výkon na suchu, dvouzónové lamelování o výborné trakční vlastnosti. Díky propracovanému systému obvodových příčných drážek a lamel je pneumatika odolná proti aquaplanningu a „ustřelení“ na blátě. ContiCrossContact LX Sport bude ideální volbou pro každého, kdo se se svým vozem pohybuje jak na silnici tak v lehkém terénu (chataři, rybáři, energetici, geodeti apod.).

ContiCrossContact LX

Asymetrický dezén s robustním vnějším ramenem přináší výbornou ovladatelnost vozidla, široké obvodové a příčné drážky potom vynikající odolnost proti aquaplaningu. Robustní konstrukce pneumatiky má za následek snížené riziko poškození pneumatiky, optimalizované rozložení dezénových bloků pak sníženou hladinu hluku. Jde o odolné a robustní pneumatiky vhodné na nekvalitní cesty, neztratí se však ani v lehčím terénu. Za všech okolností jsou pneumatiky díky své konstrukci tiché a komfortní. Vhodné pro středně velké až menší SUV. Rozměry R16 až R18.

ContiCrossContact AT

Plnokrevné „átéčka“ z dílny Continental. Tyto pneumatiky je možné použít jak v těžším terénu tak na silnici. Hluboký otevřený dezén zajišťuje optimální kontakt s terénem a tím výborný záběr na suchu i mokru. Vzájemně přesazené dezénové bloky se starají o nízkou provozní hlučnost, nová běhounová směs a velmi hluboký dezén pak mají za následek zvýšenou odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost. Pneumatiky jsou tak připravené na horší zacházení a je poměrně těžké je prorazit. Pro jízdu v terénu představují ideální volbu. Rozměry R16 až R18.

ContiCrossContact UHP

Kvalitní a pohledově atraktivní silniční pneumatika vhodná jak pro menší tak pro větší SUV. Dodávaná v rozměrech R16 až R23. Rozšíření pneumatiky v kontaktní ploše a bionický profil se stará o krátkou brzdnou dráhu, asymetrický dezén pak zajišťuje stabilitu při zatáčení. Robustní vnější ramenní část umožňuje přenos velkých příčných sil a tím přináší výbornou ovladatelnost. Široké obvodové a příčné drážky pak navíc vynikají odolností proti aquaplaningu.

Conti4x4SportContact

Asymetrický dezén umožňující optimální přenos hnacích a brzdných sil přináší vynikající jízdní vlastnosti a dobrou stabilitu při jízdních manévrech. Výhodou optimální kombinace obvodových a příčných drážek je vysoká odolnost proti aquaplaningu, vzájemně posunuté dezénové bloky poskytují tichý a komfortní prožitek z jízdy. Vzhledem k rozměrům R19 až R20 jde o pneumatiku určenou spíše pro větší SUV.

Conti4x4Contact

Velké množství příčných drážek a lamel zajišťuje optimální kontakt pneumatiky s vozovkou a vynikající
záběr i v lehkém terénu. Předností širokých obvodových drážek je pak dobrá odolnost proti vzniku aquaplaningu. Komfortní a tichou jízdu potom zajišťuje optimální rozložení dezénových bloků. Jde o pneumatiky vhodné spíše pro menší SUV a ocení ji všichni, kteří hledají kvalitu za výhodnou cenu. Není sice primárně určená do terénu, ovšem ani zde se díky hustému vzorku neztratí. Ideální volba pro chataře s menšími SUV či off-road auty. Rozměry R15 až R20.


Novinky


Pneu Stacho Vsetín

Provozní doba

  • Pondělí 8:00 16:00 h
  • Úterý 8:00 16:00 h
  • Středa 8:00 16:00 h
  • Čtvrtek 8:00 16:00 h
  • Pátek 8:00 16:00 h
  • Sobota 9:00 12:00 h
  • Neděle Zavřeno

Kde nás najdete?

Pneu Stacho Vsetín

Ohrada 2069, 755 01, Vsetín

Telefon: (+420) 571 423 399
(+420) 603 540 787

E-mail: pneu.stacho@post.cz


Facebook